Psycholog Lublin - Mokosh Centrum Diagnostyki i Leczenia
Procedura zapisu na wizytę
Nasi specjaliści

Jestem psycholożką i psychoterapeutką CBT w trakcie specjalistycznego całościowego szkolenia w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej CBT-EDU w Warszawie. Ukończyłam psychologię (SWPS) i filologię angielską (UMCS). Pracuję jako adiunkt na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie prowadzę wykłady i ćwiczenia z m.in. z językoznawstwa angielskiego i
psychologii. Jestem również mediatorką, specjalizuję się w sprawach rodzinnych i gospodarczych.
Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.
W praktyce psychoterapeutycznej pracuję indywidualnie z osobami dorosłymi z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi (fobie, lęk uogólniony), zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi oraz z osobami doświadczającymi kryzysów życiowych (np. rozstanie, utrata bliskiej osoby), mającymi trudności w radzeniu sobie ze stresem czy funkcjonowaniu w relacjach społecznych.
W swojej pracy, oprócz klasycznego podejścia poznawczo-behawioralnego, wykorzystuję elementy terapii schematu, terapii dialektyczno-behawioralnej (DBT) i terapii przetwarzania poznawczego (CPT) oraz techniki uważności (Mindfulness).
Prowadzę terapię również w języku angielskim.

mgr psychologii, specjalność neuropsychologia kliniczna, specjalista z zakresu Psychosomatyki i Somatopsychologii, Certyfikowany Terapeuta Ręki, Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie certyfikacji
Doświadczenie kliniczne zdobywałam pracując w Klubie Samopomocy, na Oddziałach Dziennych oraz projektach realizujących zadania z zakresu terapii i rehabilitacji psychologicznej i usług specjalistycznych. Pracuję w Ośrodku Neurorehabilitacji, gdzie zajmuję się działaniami terapeutycznymi i treningami funkcji, które mają na celu redukcję objawów zaburzeń poznawczych i emocjonalnych. Pracuję z osobami po wypadkach, urazach czaszkowo - mózgowych, osobami z wrodzonymi wadami genetycznymi. Udzielam także wsparcia pacjentom i rodzinom zmagającym się z następstwami wypadków, zaburzeń neurologicznych czy chorób neurorozwojowych. Na Oddziałach Dziennych (rehabilitacji neurologicznej, ogólnopsychiatryczny, podwójnej diagnozy), w Klubie Samopomocy i projektach realizowałam zadania z zakresu usług specjalistycznych, treningi interpersonalne i relaksacyjne czy różnego rodzaju formy arteterapii, pracując z osobami zmagającymi się z chorobami psychicznymi (depresja, zaburzenia afektywne dwubiegunowe, zaburzenia osobowości, zaburzenia lękowe, schizofrenia) lub niepełnosprawnością intelektualną. W codziennej pracy zajmuję się również diagnozą funkcji oraz ADHD.
Pracuję także w gabinecie w nurcie poznawczo - behawioralnym, prowadząc procesy terapeutyczne.
W pracy wykorzystuję odpowiednie podejście do pacjentów, które cechuje elastyczność, otwartość i umiejętność słuchania. Jestem osobą, która stale chce się rozwijać i podnosić poziom swoich kwalifikacji. Największym motywatorem dla mnie jest to, gdy widzę efekty swojej pracy.
Mając na celu doskonalenie moich umiejętności i uzupełnianie wiedzy, regularnie uczęszczam na kursy i szkolenia, a także uczestniczę w konferencjach naukowych. W swojej pracy kieruję się doświadczeniem oraz indywidualnymi potrzebami pacjenta, reprezentując przy tym postawę tolerancyjną i obiektywnie spostrzegającą rzeczywistość. Dobro drugiego człowieka stawiam na pierwszym miejscu.

Pracuję z osobami cierpiącymi na depresję, doświadczającymi lęków i przewlekłego stresu. Pomagam tym, którzy zmagają się z niskim poczuciem własnej wartości, trudnościami w relacjach międzyludzkich, poczuciem samotności oraz brakiem akceptacji.
Edukacja:
Ukończyłam psychologię na Lubelskiej Akademii WSEI oraz kryminologię na Uniwersytecie Marii Curie - Skłodowskiej. Jestem również certyfikowanym trenerem TUS I i II stopnia. nr certyfikatu 338/03/2024/O oraz 363/03/2024/O - Studio Psychologiczne. Moje najbliższe plany obejmują rozpoczęcie specjalizacji klinicznej.
Systematycznie doskonalę swoje kompetencję biorąc udział w różnego rodzaju szkoleniach.
- Szkolenie "Nasze utraty małe i duże - o przeżywaniu żałoby z perspektywy humanistyczno-egzystencjalnej" prowadzący mgr Paweł Grochocki Szkolenie
- Szkolenie "Spektrum autyzmu u dzieci i młodzieży. Różnorodność objawów i potrzeb” prowadząca mgr Joanna Krysiak.
- Inaczej Zamiast Trudniej. FASD a zdrowie psychiczne. Webinarium organizowane przez fundację „Wschodzące Słońce”
- „Jestem ale nie chcę być” – depresja i samobójstwa u dzieci i młodzieży” szkolenie organizowane przez Centrum Rozwiązywania Problemów Społecznych
Staram się nieprzerwanie poszerzać swoją wiedzę tak, aby zapewnić pacjentom jak najwyższą jakość pracy w atmosferze zaufania i profesjonalizmu.
Doświadczenie w zawodzie:
Doskonaliłam swoje kompetencje, przeprowadzając wstępne wywiady z pacjentami jako asystent psychoterapeuty. Udzielałam doraźnego wsparcia, pomagając pacjentom w wyborze odpowiedniego nurtu terapeutycznego oraz specjalisty.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam w ramach praktyk realizowanych w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym Szpitala Neuropsychiatrycznego im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego w Lublinie, gdzie prowadziłam indywidualne rozmowy z pacjentami, wspierałam psychologa w przeprowadzaniu badań i diagnoz oraz prowadziłam zajęcia psychoedukacyjne.
Jestem również trenerem TUS. Moja praca koncentruje się głównie na wspieraniu dzieci z trudnościami rozwojowymi, takimi jak ASD. Prowadząc grupy staram się tworzyć bezpieczne i przyjazne środowisko, w którym dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności społeczne i komunikacyjne. Indywidualne podejście, empatia oraz cierpliwość w pracy z dziećmi i młodzieżą są fundamentami mojej pracy.
Doświadczenie nabywałam również w ramach wolontariatów jako asystent psychologa w zakładzie opiekuńczo - leczniczym Szpitala Neuropsychiatrycznego im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego w Lublinie, w Stowarzyszeniu "Telefon Pogadania” działającym na rzecz Przeciwdziałania Samotności Wśród Ludzi Dorosłych, gdzie udzielałam wsparcia emocjonalnego osobom dorosłym borykającym się z samotnością, prowadząc rozmowy telefoniczne. Działałam również w Wolontariacie Pomocy Więźniom Eleutheria, gdzie miałam okazję organizować warsztaty oraz udzielać wsparcia w radzeniu sobie z różnego rodzaju wyzwaniami.
Pierwsze zawodowe kroki stawiałam w Powiatowym Centrum Opiekuńczo-Wychowawczym w Puławach, gdzie mogłam z pełnym zaangażowaniem wspierać dzieci w trudnych chwilach i budować z nimi relacje oparte na empatii, akceptacji i autentycznym kontakcie.
Aktualnie pracuję w gabinetach terapeutycznych, gdzie prowadzę indywidualne i grupowe zajęcia z dziećmi i młodzieżą od 8. roku życia. Wspieram osoby w spektrum autyzmu, zmagające się z depresją, zaburzeniami lękowymi, ADHD, ODD (zaburzeniami opozycyjno-buntowniczymi) oraz OCD (zaburzeniami obsesyjno-kompulsyjnymi), pomagając im lepiej radzić sobie z codziennymi wyzwaniami emocjonalnymi i społecznymi.
Równolegle działam w Stowarzyszeniu na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo, gdzie pracuję z osobami z mózgowym porażeniem dziecięcym – zarówno dziećmi, jak i dorosłymi. Wspieram ich w wyrażaniu siebie, nawiązywaniu kontaktów i otwieraniu się na otaczający świat, niezależnie od poziomu sprawności czy możliwości komunikacyjnych.
W mojej pracy najważniejsze są: relacja, empatia i indywidualne podejście – wierzę, że każde dziecko oraz dorosły zasługują na przestrzeń, w której mogą być usłyszani, zrozumiani i wspierani.

Absolwentka psychologii klinicznej SWPS w Warszawie oraz socjologii na KUL w Lublinie, psycholog kliniczny w trakcie specjalizacji. Posiada ukończone liczne szkolenia, w tym kurs Otwartego Dialogu w sytuacji kryzysu psychicznego- przy współpracy z I Kliniką Psychiatryczną Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Psycholog z wieloletnią praktyką zawodową.
Główne zainteresowania zawodowe:
- Diagnoza zaburzeń rozwojowych u niemowląt i dzieci, opóźnionego lub nieharmonijnego rozwoju, w tym spektrum autyzmu i innych.
- Konsultacje psychologiczne młodzieży.
- Kompleksowa pomoc psychologiczna i doradcza dla rodziców.
- Wspieranie właściwych postaw wychowawczych.
- Psychologiczna opieka okołoporodowa przyszłych mam lub par.
- Psychoedukacja okołoporodowa, wsparcie w psychicznym przygotowaniu do porodu, połogu i rodzicielstwa.
- Interwencja kryzysowa.
Poradnia Psychologiczna
Nasza Poradnia Psychologiczna oferuje wsparcie psychologiczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, pomagając w radzeniu sobie z trudnościami emocjonalnymi, stresem, problemami w relacjach oraz innymi wyzwaniami psychicznymi.
Nasi doświadczeni psychologowie stosują indywidualne podejście, dostosowując metody terapeutyczne do potrzeb każdego pacjenta. W ramach naszej poradni oferujemy konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną, terapię rodzin oraz wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Naszym celem jest wspieranie zdrowia psychicznego oraz pomaganie pacjentom w osiągnięciu równowagi emocjonalnej i lepszego samopoczucia.
W przyjaznej i bezpiecznej atmosferze pomagamy odnaleźć drogę do lepszego życia.