• Tekst
  • Powiększenie
  • Aa Czcionka 100%

język migowy

Gabinety medyczne Mokosh - najwyższa jakość opieki medycznej.

Gabinet Mokosh

Dołącz do Zespołu MOKOSH

Mokosh Centrum Diagnostyki i Leczenia Domosud, Turek, Wątroba sp. j. zaprasza lekarzy różnej specjalności do współpracy. Oferujemy elastyczne godziny pracy, doskonałe warunki lokalowe, korzystne perspektywy finansowe.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Panią Menager mgr Karoliną Podleśną pod numerem telefonu 669047201.

Mokosh Centrum Diagnostyki i Leczenia Domosud, Turek, Wątroba sp. j. zaprasza do współpracy chętne, komunikatywne i lubiące kontakt z ludźmi Panie - najchętniej studentki. Zadania obejmują przygotowywanie przychodni do codziennej pracy, dbanie o wizerunek przychodni oraz obsługę rejestracji. Oferujemy elastyczne godziny pracy, doskonałe warunki lokalowe, korzystne perspektywy finansowe.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Panią Menager mgr Karoliną Podleśną pod numerem telefonu 669047201.

MOKOSH Centrum Diagnostyki i Leczenia

Witamy w Centrum Diagnostyki i Leczenia w Lublinie, gdzie stawiamy na najwyższą jakość opieki medycznej. Nasze centrum to miejsce, w którym doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin medycyny dbają o zdrowie i dobrostan pacjentów w każdym wieku. Posiadamy rozbudowaną bazę lekarzy specjalistów, którzy oferują wsparcie w ramach następujących poradni:

• Poradnia Pediatryczna - kompleksowa opieka nad dziećmi i młodzieżą, zapewniająca diagnostykę i leczenie chorób wieku dziecięcego oraz wsparcie w zakresie profilaktyki zdrowotnej.
  • Poradnia Neonatologiczna - specjalistyczna opieka dla noworodków, w tym badania przesiewowe, monitorowanie rozwoju oraz leczenie wszelkich nieprawidłowości zdrowotnych.
  • Poradnia Urologiczna - diagnostyka i leczenie schorzeń układu moczowego, oferując szeroki zakres usług od konsultacji po zaawansowane procedury medyczne.
  • Poradnia Ginekologiczno-Położnicza - wsparcie dla kobiet w każdym wieku, od okresu dojrzewania po opiekę nad ciężarnymi, obejmujące profilaktykę, diagnostykę i leczenie chorób ginekologicznych oraz opiekę prenatalną i postnatalną.
  • Poradnia Psychiatryczna - pomoc w zakresie zdrowia psychicznego, oferując diagnozę, terapię i wsparcie dla osób z różnymi problemami psychicznymi i emocjonalnymi.
  • Poradnia Fizjoterapeutyczna - rehabilitacja i terapia ruchowa dla pacjentów w różnym wieku, pomagając w powrocie do zdrowia po urazach, operacjach oraz w leczeniu przewlekłych schorzeń.
  • Poradnia Pulmonologiczna dla Dzieci - diagnostyka i leczenie chorób układu oddechowego u najmłodszych, w tym astmy, alergii oraz innych schorzeń pulmonologicznych.
  • Poradnia Psychologiczna - oferuje wsparcie psychologiczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
  • Poradnia Internistyczna - oferuje kompleksową opiekę medyczną, koncentrując się na diagnostyce, leczeniu oraz profilaktyce chorób wewnętrznych.
  • Poradnia Dietetyczna - oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie zdrowego odżywiania.
  • Pracownia Radiologii - wykonuje szeroki zakres badań radiologicznych.
  • Poradnia Neurologiczna - oferuje specjalistyczną opiekę w diagnostyce i leczeniu chorób układu nerwowego.

Kadra zarządzająca

dr n. med. Justyna Domosud
specjalista neonatologii
dr n. med. Sławomir Wątroba
specjalista neonatologii
lek. Łukasz Turek
specjalista ginekologii i położnictwa
mgr Karolina Podleśna
menager

Gabinety medyczne na najwyższym poziomie.
Centrum stworzone z pasją dla naszych pacjentów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i zaufania naszym specjalistom, którzy z pełnym zaangażowaniem zadbają o Państwa zdrowie. Jesteśmy dumni z możliwości oferowania opieki zdrowotnej na najwyższym poziomie i dążymy do ciągłego doskonalenia naszych usług, aby sprostać oczekiwaniom naszych pacjentów.